Usługi oferowane przez naszą agencję rekrutacyjną

Oferujemy kompleksowy zakres rozwiązań kadrowych, aby sprostać potrzebom Twojej organizacji, w tym stałe zatrudnienie, zatrudnienie na umowę oraz tymczasowe zatrudnienie.

Smartchoice International, mając dziesięciolecia doświadczenia w dziedzinie, czerpie ogromną satysfakcję z naszej obszernej wiedzy obejmującej wszystkie sektory rekrutacji IT i pokrewne obszary biznesowe. Chociaż poniższa lista przedstawia niektóre z głównych sektorów, które obejmujemy, nasze usługi wykraczają daleko poza te granice. Obsługujemy również sektory Infrastruktury, Sztucznej Inteligencji, Pulpitu, Komunikacji i Telekomunikacji, oraz różnorodne dziedziny spoza branży technologicznej. Obsługujemy również sektory Infrastruktury, Sztucznej Inteligencji, Pulpitu, Komunikacji i Telekomunikacji, oraz różnorodne dziedziny spoza branży technologicznej. Nasz zespół będzie z Tobą na każdym etapie, oferując następujące usługi:

Stałe zatrudnienie

Znalezienie idealnego dopasowania dla Twojego zespołu to kluczowy czynnik dla Twojej firmy. Nasza usługa stałego zatrudnienia specjalizuje się w łączeniu Cię z najlepszymi talentami w Twojej branży. Starannie pozyskujemy, przesiewamy i wybieramy kandydatów posiadających umiejętności, doświadczenie oraz pasujących do kultury organizacyjnej. Nasz proces gwarantuje, że prezentujemy Ci tylko najlepszych kandydatów. Dzięki naszej wiedzy chcielibyśmy pomóc Ci w budowie silnego zespołu, który napędza rozwój Twojego biznesu.

Tymczasowe zatrudnienie

Kiedy potrzebujesz pilnego wsparcia do radzenia sobie ze zmianami obciążenia pracy lub zadań opartych na projektach, nasza usługa tymczasowego zatrudnienia jest tutaj, aby pomóc. Zakwaterowujemy wykwalifikowanych profesjonalistów na szeroką gamę tymczasowych stanowisk w różnych sektorach. Dzięki naszej rozległej puli kandydatów możemy szybko dopasować Twoje wymagania do wykwalifikowanych osób, które są gotowe do natychmiastowego zaangażowania się w pracę. Skupiamy się na integracji do Twojego zespołu tylko tych kandydatów, którzy przynoszą rzeczywistą wartość.

Zatrudnienie na umowę

Dla projektów specjalistycznych lub krótkoterminowych zadań, nasza usługa zatrudnienia na umowę oferuje potrzebną wiedzę i doświadczenie. Nasz proces selekcji zapewnia, że otrzymujesz tylko osoby posiadające niezbędne doświadczenie, aby natychmiast wpłynąć na rezultaty. Dzięki naszym rozwiązaniom zatrudnienia na umowę możesz zoptymalizować działania, poprawić wyniki projektów i skutecznie osiągnąć swoje cele. Możemy natychmiast połączyć Cię z utalentowanymi osobami pracującymi na umowę, które posiadają odpowiednią wiedzę techniczną i branżową.

Obszary Ekspertyzy

Kobieta w biurze pracująca z kodem na dwóch ekranach ubrana w czarno-białą bluzkę w paski

Chmura

Nasza agencja rekrutacyjna to partner, na którego możesz liczyć, jeśli chodzi o wszystkie Twoje potrzeby związane z rekrutacją w sektorze chmur obliczeniowych. Nasza agencja rekrutacyjna jest Twoim partnerem do wszystkich potrzeb związanych z rekrutacją w sektorze chmur obliczeniowych.

Zarówno dla klientów, jak i kandydatów mamy niezrównaną wiedzę specjalistyczną zarówno w zakresie technologii, jak i biznesowych aspektów wdrażania chmury.

Devops

Szukasz renomowanej agencji rekrutacyjnej specjalizującej się w obszarze DevOps? Nie szukaj dalej niż Smartchoice International. Jako dobrze znany ekspert branżowy, wykorzystujemy nowoczesne technologie, aby dostarczać najlepsze rozwiązania dla klientów i kandydatów.

CI/CD, Jenkins, Docker, Kubernetes, Ansible, Terraform i wiele innych zestawów umiejętności.

Mężczyzna w koszuli w okularach siedzi w ciemnym środowisku biurowym, pisząc na komputerze w biurze
Zbliżenie na ekran Macbooka przedstawiający wykres kołowy i wykres słupkowy

Dane

Począwszy od tradycyjnych RDBMS, takich jak Oracle, Sybase i Sql Server, po Big Data, NoSql, BI i Data Science/Machine Learning, dane są podstawą strategii IT każdej firmy.

Smartchoice może zapewnić wiodące na rynku talenty, a także najlepsze możliwości na rynku.

mobilny

Niezależnie od tego, czy są to znane banki, wschodzące organizacje Fintech, czy duże media i firmy komercyjne, Smartchoice może zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na najlepsze na rynku talenty i pozycje w zakresie transformacji mobilnej i cyfrowej.

Kobieta siedzi przy komputerze z dwoma ekranami pokazującymi projekt UX za pomocą mobilnych makiet z kolegą wskazującą na ekran
Mężczyzna w okularach i koszuli w kratę siedzi przy drewnianym biurku z dwoma ekranami komputerowymi, oba okna wyświetlają kod podczas pracy nad projektem

Rozwój

Frontend, Backend, Web, Full Stack, a nawet wbudowane i niskopoziomowe programowanie: w Smartchoice zajmujemy się tym wszystkim.

Niezależnie od tego, czy szukasz pracy programistę Java, C++, C# lub Javascript, czy menedżer ds. rekrutacji budujący aplikację, która podbija świat… możemy zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.

Dostawa projektu

Wszystkie projekty wymagają odpowiedniego projektu, planowania, zarządzania i realizacji. Od architektów rozwiązań wysokiego szczebla po menedżerów programów i projektów, pracowników PMO i najlepszych analityków biznesowych, Smartchoice obejmuje wszystkie aspekty dostarczania projektów, zarówno na podstawie zatrudnienia, jak i roli.

Dwóch mężczyzn w biurze, jeden siedzący przy biurku, drugi wskazujący na ekran komputera
Mężczyzna siedzi przy biurku z widokiem z tyłu pokazującym dwa laptopy i większy ekran, z których dwa wyświetlają kod, a trzeci wyświetla dane

SOK ROŚLINNY

Jeśli chodzi o SAP, oferujemy pełne wsparcie obejmujące wszystkie jego obszary, w tym technologie chmurowe S4 HANA, ECC i SAP, umieszczając specjalistów w różnych rolach (między innymi) od specjalistów Basis i ABAP poprzez Funkcjonalnych Konsultantów i Analityków SAP do
Kierownicy projektów, zmian, odcinania, testów i programów w całej Europie.

Skontaktuj się z naszymi konsultantami.

Gotów, by zacząć?

Kliknij poniższy przycisk i umów się na darmową rozmowę z jednym z naszych ekspertów. Pozwól nam zrozumieć Twoje potrzeby rekrutacyjne.