Obszary specjalistyczne

Dwoje pracowników siedzi razem przy białym biurku, patrząc na tablet; w tle inne dwie osoby rozmawiają ze sobą.

Smartchoice może poszczycić się wieloletnim doświadczeniem obejmującym wszystkie sektory rekrutacji IT i powiązane obszary biznesowe. Poniżej przedstawiamy niektóre z kluczowych obszarów, którymi się zajmujemy. Nasze usługi nie ograniczają się jednak do tych obszarów i zajmujemy się również: infrastrukturą, sztuczną inteligencją, rozwiązaniami stacjonarnymi, komunikacją i telekomunikacją oraz wieloma obszarami biznesowymi niezwiązanymi z technologią. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania porady dotyczącej wszystkich potrzeb związanych z zatrudnieniem lub poszukiwaniem pracy.

Kobieta w biurze pracująca nad kodem na dwóch monitorach, ubrana w czarno-białą bluzkę w paski.

Chmura

Niezależnie od tego, czy jest to usługa lokalna, czy dostarczana za pośrednictwem AWS, Azure lub GCP, Smartchoice dysponuje zarówno doświadczeniem, jak i siecią, aby obsłużyć wszystkie Twoje potrzeby w powstającym sektorze chmury.

Zarówno klientom, jak i kandydatom możemy zaoferować niezrównaną wiedzę specjalistyczną w zakresie technologii i biznesowych aspektów wdrażania chmury.

DevOps

Smartchoice to eksperci w sektorze DevOps. Firma wykorzystuje najnowsze technologie, aby umożliwić klientom i kandydatom płynną komunikację między zespołem programistycznym i operacyjnym.

Wdrażamy metodologie CI/CD, Jenkins, Docker, Kubernetes, Ansible, Terraform i wiele innych zestawów umiejętności.

Mężczyzna w koszuli i okularach siedzi w ciemnym pomieszczeniu biurowym, pisząc na komputerze.
Zbliżenie na ekran Macbooka przedstawiający wykres kołowy i słupkowy.

Dane

Począwszy od tradycyjnych rozwiązań RDBMS takich jak Oracle, Sybase i Sql Server, po Big Data, NoSql, BI oraz analityka danych/uczenie maszynowe – dane są podstawą strategii IT każdej firmy.

Smartchoice może zapewnić doskonałych specjalistów, a także najlepsze możliwości na rynku w tym zakresie.

Rozwiązania mobilne

Niezależnie od tego, czy są to znane banki, wschodzące organizacje Fintech, czy duże media i firmy komercyjne, Smartchoice może zaspokoić rosnące zapotrzebowanie na najlepsze na rynku talenty i stanowiska w świecie transformacji mobilnej i cyfrowej.

Kobieta siedzi przy komputerze z dwoma ekranami przedstawiającymi projekt UX z grafikami urządzeń mobilnych, podczas gdy jej kolega wskazuje na ekran.
Mężczyzna w okularach i koszuli w kratę siedzi przy drewnianym biurku z dwoma monitorami i pracuje nad projektem; w obu oknach wyświetlany jest kod.

Rozwój

Frontend, Backend, Web, Full Stack, a nawet programowanie systemów wbudowanych i niskopoziomowych: w Smartchoice zajmujemy się wszystkim.

Niezależnie od tego, czy szukasz pracy jako programista Java, C++, C# lub Javascript, czy też jesteś kierownikiem ds. rekrutacji tworzącym aplikację, która podbija świat… możemy zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby.

Realizacja projektów

Wszystkie projekty wymagają odpowiedniej struktury, planowania, zarządzania i realizacji. Od architektów rozwiązań wysokiego szczebla po menedżerów programów i projektów, pracowników PMO i najlepszych analityków biznesowych, Smartchoice obsługuje wszystkie aspekty realizacji projektów zarówno pod kątem zatrudnienia, jak i ról.

Dwóch mężczyzn w biurze; jeden siedzi przy biurku, a drugi wskazuje na ekran komputera.
Widok zza pleców mężczyzny siedzącego przy biurku, na którym znajdują się dwa laptopy i większy ekran. Na dwóch ekranach widoczny jest kod, a na trzecim dane.

SAP

Oferujemy pełne wsparcie obejmujące wszystkie obszary rozwiązań SAP, w tym technologie chmurowe S4 HANA, ECC i SAP, dopasowując pracowników do ról obejmujących (między innymi) specjalistów Basis i ABAP poprzez konsultantów funkcjonalnych i analityków SAP po
kierowników ds. projektów, zmian, migracji, testów i programów w całej Europie.